OKULUMUZ

Anaokulu binamız; Üsküdar ilçesi, Kısıklı Mahallesi’nde, etrafında çok sayıda resmi ve özel okulların bulunduğu merkezi bir konumda ancak, şehrin gürültüsünden uzak, nezih bir bölgede yer almaktadır.

2017 yılında deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen binamız, 2018 yılında İç mimarımız ve pedagojik danışmanlarımız denetiminde; çocuklarımızın ilgi, sevgi ve güvenliklerini sağlayacak mimari özellikler gözetilerek, Anaokulu olarak tasarlanmış ve donatılmıştır.

Toplamda 650 m2 kapalı alanı olan okulumuzda; 5 sınıf, 8 lavabo, yemekhane, birçok amaçlı hareket odası, değerler eğitimi odası ve bir adet sanat odası bulunuyor. Yerden ısıtmalı ve merkezi klima sistemi (ısıtma ve soğutma) olan okulumuzda bütün sınıflar geniş, fonksiyonel ve bol güneş alır.

Okulumuzun her katında duman sensörleri bulunur ve her katın yangın merdivenlerine çıkışı vardır. Her katta yangın tüpleri mevcuttur. Okulumuzun yangın ve deprem tahliye planları hazırlanmış olup öğrencilerimize belli aralıklarla tatbikatlar yapılır.

Kısıklı Hasbahçe Çocuk Akademisinde, çocuklarımızın güvenliğini sağlamak için tüm önlemler alınmış olup, bahçe ve kurum içinde 6 adet kamera ile denetlenmektedir. Binamızda çocuklarımız için risk teşkil edebilecek alanlar belirlenmiş ve gerekli önlemler alınmıştır.

Toplamda 250 m2 olan bahçemiz, çocuklarımızın güvenle ve eğlenerek oynayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bahçemizi, çocuklarımızın oyun oynarken bilişsel ve motor becerilerini geliştirebileceği nitelikli, tasarımı iç mimarımıza ait olan ahşap ve tamamen organik oyuncaklarla donattık. Şehir hayatının içinde doğal yaşam sunduğumuz bahçemizde öğrencilerimize atölye çalışmaları ve bahçe etkinlikleri ile konforlu bir gün vaat etmekteyiz.

Biz Kimiz?

Çocuklarımızı, bir bütün olarak gören, onların bütün kabiliyet ve becerilerini keşfetmeye ve geliştirmeye talip olan kaşifleriz.
Çocuk ruhunun engin ikliminde seyahat etmeye, onlarla birlikte gülmeye, eğlenmeye, düşünmeye, keşfetmeye meraklı gezginleriz.
  • Türkçe – İngilizce Özgün Eğitim
  • Gezi ve Gözlem Çalışmaları
  • Değerler Eğitimi
  • Jimnastik- Karate
  • Eğitici Programlar

Bizi Takip Edin.

Hedeflerimiz.

  • Geleceğin Fidanları, Bahçemizde Yeşersin!
  • Değerlerimizi, Değerlilerimize Kazandıralım!

İletişim.

Kısıklı Mahallesi Hamal Sokak Haskaya Koru Konakları No/4 C Blok Üsküdar/İstanbul                        (Haskaya Koru Konakları)
0216 521 21 85