Öğretim Teknikleri Sunumu: Notlar aracılığı ile sınıflarda gerçekleştirilen etkinliklerden örnekler verilerek (parmak oyunu ,matematik, okuma yazmaya hazırlık )ebeveynler bilgilendirilir ve sunum yapılır. Ebeveynlerin bu örnekleri evde çocukları ile yapmaları istenir ve kontrolü yapılır.

Hasbahçe Biyografisi : Çocuğun okula başladığı günden dönemi bitirmek üzere olduğu ana kadar süreci sistematik ve somut materyaller yoluyla ailesine yaptıkları sunumlardır.

Gelişim – Öğrenme Dosyaları: Dönem sonlarında her çocuk için öğretmeni tarafından doldurulan dosyalardır. Kendimize özgü eğitim programımızla örtüşen raporlandırma sistemi Hasbahçe’nin öğrencileri değerlendirme şeklidir.

Portfolyo Dosyası :Öğretmenlerin, öğrencilerin gelişim ve öğrenme süreçlerini raporlandırdıkları dosyadır.

Aile Katılımı :Belli periyodlarla ailelerin okula davet edilerek meslek sunumlarında bulunması ve yine belirli periyodlarla ailelere ev ziyaretinde bulunulmasıdır

Sınıf Dergisi :Öğrencilerin dönem sonuna kadar aktivite ve çalışmalarının öğretmen gözüyle canlandırılarak hazırlanan çalışmalardır.

Biz Kimiz?

Çocuklarımızı, bir bütün olarak gören, onların bütün kabiliyet ve becerilerini keşfetmeye ve geliştirmeye talip olan kaşifleriz.
Çocuk ruhunun engin ikliminde seyahat etmeye, onlarla birlikte gülmeye, eğlenmeye, düşünmeye, keşfetmeye meraklı gezginleriz.
  • Türkçe – İngilizce Özgün Eğitim
  • Gezi ve Gözlem Çalışmaları
  • Değerler Eğitimi
  • Jimnastik- Karate
  • Eğitici Programlar

Bizi Takip Edin.

Hedeflerimiz.

  • Geleceğin Fidanları, Bahçemizde Yeşersin!
  • Değerlerimizi, Değerlilerimize Kazandıralım!

İletişim.

Kısıklı Mahallesi Hamal Sokak Haskaya Koru Konakları No/4 C Blok Üsküdar/İstanbul                        (Haskaya Koru Konakları)
0216 521 21 85