SINIFDIŞI AKTİVİTELERİMİZ

1.Açık Hava Oyunları

Serbest oyun çocukların değişen durumlara ve çevreye kolaylıkla adaptasyon sağlamaları için gereken birikimin kazanılmasını sağlar. Yetişkin bireyler haline geldiklerinde bu beceri sayesinde karşılaştıkları problemlerle ve zorluklarla baş etme becerisi ve değişen durumlara kolaylıkla uyum sağlama yeteneği geliştirirler. Bu yüzden bütün çocukların serbest zamana, özgürce oyun oynamaya ve kendi adımlarını atmaya ihtiyacı vardır. Serbest oyun aktivitelerimiz işte bu yüzden bizim için oldukça önemlidir.

2.Eğitim Gezisi

Özel Kısıklı Hasbahçe Çocuk Akademisi Anaokulu olarak eğitimsel okul gezilerinin öğrencilerimize farklı deneyimler yaşattığına inanıyoruz. Bu gezilerimizin amacı gözlemleyerek öğrenme şeklinde olsa da bizim için asıl önemli olan öğrencilerimizin farklı alanlardaki profesyonellerle tanışması, farklı düşünceleri tanıması ve değişik yerler keşfetmesidir.

3.Mutfak Atölyesi

Bu atölye çalışması ile çocuklarımızın sağlıklı beslenme konusunda bilinçlenmelerini sağlayan, yemek ve mutfak kültürlerini tanıtan, eğlenceli, pratik yemekleri kendilerinin hazırlamasına imkân sağlayan etkinlik zamanıdır.

Biz Kimiz?

Çocuklarımızı, bir bütün olarak gören, onların bütün kabiliyet ve becerilerini keşfetmeye ve geliştirmeye talip olan kaşifleriz.
Çocuk ruhunun engin ikliminde seyahat etmeye, onlarla birlikte gülmeye, eğlenmeye, düşünmeye, keşfetmeye meraklı gezginleriz.
  • Türkçe – İngilizce Özgün Eğitim
  • Gezi ve Gözlem Çalışmaları
  • Değerler Eğitimi
  • Jimnastik- Karate
  • Eğitici Programlar

Bizi Takip Edin.

Hedeflerimiz.

  • Geleceğin Fidanları, Bahçemizde Yeşersin!
  • Değerlerimizi, Değerlilerimize Kazandıralım!

İletişim.

Kısıklı Mahallesi Hamal Sokak Haskaya Koru Konakları No/4 C Blok Üsküdar/İstanbul                        (Haskaya Koru Konakları)
0216 521 21 85