KURUCULARIMIZ

Abdullah USLU/Kurucu

Lisans eğitimini Karaelmas Üniversitesinden Harita Mühendisi olarak, Yüksek Lisans eğitimini Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsünden Harita Yüksek Mühendisi olarak ve Doktora Eğitimini Ankara Üniversitesinden Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı alanında tamamladı. Ülkemizin önde gelen kurumlarında Başmühendis ve yönetici pozisyonunda çalıştı. Sermaye Piyasası Kurulunca yetkilendirilmiş Gayrimenkul Değerleme şirketi kurdu. Yurtiçi ve Yurtdışında; Gayrimenkul Değerleme, Uzaktan Algılama (Remote Sensing) ve Lazer Tarama (laser scanning) üzerine çok sayıda projeye imza attı.

Eğitimci bir ailenin çocuğu olan kurucumuz; 2018 yılında eğitim sektöründe, Özel Kısıklı Hasbahçe Çocuk Akademisi Anaokulu’nu faaliyete geçirdi. Akademik çalışmaların yanısıra, sosyal/toplumsal çalışmalara da aktif olarak katılan Kurucumuzun, Ekolojik Turizm üzerine faaliyet gösteren işletmesi bulunmaktadır. Halen Üsküdar ilçesi Lisanslı Harita ve Kadastro Mühendislik Bürosunu (LİHKAB) işletmekte olan USLU, evli ve üç çocuk babasıdır.


Elif USLU – Kurucu /Yönetici

Hasbahçe Çocuk Akademisi kurucu müdürüdür. Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Ülkemizde eğitim ihtiyacı olan çok sayıda çocuk için toplum gönüllüsü olarak faaliyetlerde bulundu. Montessori eğitim sertifikasını alan USLU halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne devam etmektedir. Hasbahçe Çocuk Akademisi’nde yöneticilik ve eğitim koordinatörlüğü görevini sürdürmekte olan Elif USLU, evli ve üç çocuk annesidir.

Biz Kimiz?

Çocuklarımızı, bir bütün olarak gören, onların bütün kabiliyet ve becerilerini keşfetmeye ve geliştirmeye talip olan kaşifleriz.
Çocuk ruhunun engin ikliminde seyahat etmeye, onlarla birlikte gülmeye, eğlenmeye, düşünmeye, keşfetmeye meraklı gezginleriz.
  • Türkçe – İngilizce Özgün Eğitim
  • Gezi ve Gözlem Çalışmaları
  • Değerler Eğitimi
  • Jimnastik- Karate
  • Eğitici Programlar

Bizi Takip Edin.

Hedeflerimiz.

  • Geleceğin Fidanları, Bahçemizde Yeşersin!
  • Değerlerimizi, Değerlilerimize Kazandıralım!

İletişim.

Kısıklı Mahallesi Hamal Sokak Haskaya Koru Konakları No/4 C Blok Üsküdar/İstanbul                        (Haskaya Koru Konakları)
0216 521 21 85