İNGİLİZCE EĞİTİMİ

İNGİLİZCE

Okulumuzda Türkçe-İngilizce Çift Dilli Eğitim Programı yürütülmektedir. Hasbahçe Anaokulunda İngilizce Eğitimi; 3 yaştan itibaren Native scaper öğretmenler tarafından etkin öğrenme esaslarına bağlı kalınarak verilmektedir.

İngilizce eğitimimizdeki amacımız; çocuklarımızın anadillerinin yanı sıra İngilizceyi doğal günlük süreçlerde kullanmalarını sağlayarak, sene boyunca uygulanan farklı temalar ile birlikte konuşma ve anlama becerilerini geliştirmek ve uluslararası iletişim kurabilme yetisine sahip olmalarına destek olmaktır.

Okulumuzda kullandığımız EYFS, programı, yedi öğrenme alanını tanımlamak için öğrenme ve geliştirme terimini kullanır. Bunların hepsi birbiriyle ilişkilidir; ancak asal ve spesifik alanlara ayrılırlar.

ASAL ALANLARI

* Kişisel, sosyal ve duygusal gelişim

* İletişim ve dil

* Fiziksel gelişim

SPESİFİK ALANLARI

* Okur-yazarlık

* Matematik

* Dünyayı anlamak

* Etkileyici sanatlar ve tasarım

 

GÖZDEN GEÇİRİLMİŞ EYFS İLE:

1- Oynamak ve keşfetmek: Çocuklar bir şeyleri araştırır, dener ve keşfetmeye devam ederler.

2- Aktif öğrenme: Çocuklar zorluklarla karşılaşırlarsa konsantre olur ve denemeye devam ederler.

3- Kritik yaratma ve düşünme: Çocuklar kendi fikirlerini oluşturur, fikirler arasında bağlantı kurar ve bir şeyler yapmak için yeni stratejiler geliştirir.

Class Activities

Date : 25 Ara 2014

Biz Kimiz?

Çocuklarımızı, bir bütün olarak gören, onların bütün kabiliyet ve becerilerini keşfetmeye ve geliştirmeye talip olan kaşifleriz.
Çocuk ruhunun engin ikliminde seyahat etmeye, onlarla birlikte gülmeye, eğlenmeye, düşünmeye, keşfetmeye meraklı gezginleriz.
  • Türkçe – İngilizce Özgün Eğitim
  • Gezi ve Gözlem Çalışmaları
  • Değerler Eğitimi
  • Jimnastik- Karate
  • Eğitici Programlar

Bizi Takip Edin.

Hedeflerimiz.

  • Geleceğin Fidanları, Bahçemizde Yeşersin!
  • Değerlerimizi, Değerlilerimize Kazandıralım!

İletişim.

Kısıklı Mahallesi Hamal Sokak Haskaya Koru Konakları No/4 C Blok Üsküdar/İstanbul                        (Haskaya Koru Konakları)
0216 521 21 85